Dania, Szwecja, Norwegia - świąteczna promocja biletów

Przejdź do treści

Dania, Szwecja, Norwegia - świąteczna promocja biletów

Busy, przewozy, autokary, bilety
Opublikowane według Reisebus.pl w Dania, Szwecja, Norwegia · 26 Październik 2021
Tags: DaniaSzwecjaNorwegiaPolskaSindbadReisebusbiletyprzejazdyprzewozybusyautokaryCzęstochowa
Firma Sindbad proponuje naszym Klientom bardzo atrakcyjne cenowo przejazdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku do Danii, Szwecji i Norwegii. Wybierz gdzie chcesz spędzić Święta i Nowy Rok, w Polsce czy w Skandynawii i kup tani bilet autobusowy.

Wyjazd z Polski 20 grudnia 2021 r. - 199,0 PLN

Wyjazd z Polski 20 grudnia 2021 r. i  powrót 3 stycznia 2022 r. - 398,00 PLN / 90 EUR / 676 DKK / 900 SEK / 900 NOK

Wyjazd z zagranicy do Polski 3 stycznia 2022 r. - 199,00 PLN / 45 EUR / 338 DKK / 450 SEK / 450 NOK

Bilety promocyjne dostępne są na kurs z Polski w dniu:
- 20 grudnia 2021 /poniedziałek/
Bilety promocyjne dostępne są na kurs do Polski w dniu:
- 3 stycznia 2022 /poniedziałek/.

UWAGA!
• Bilety na wyżej wymienione kursy można łączyć w dowolnej konfiguracji wyjazdów i powrotów z innymi niewymienionymi wyżej datami kursów. W takim przypadku cena promocyjna będzie miała zastosowanie tylko do kierunku, który mieści się w/w datach.
• W przypadku zmiany terminu wyjazdu z/do Polski na inną datę niż w/w, musi nastąpić dopłata do ceny pełnego biletu (płatna w autokarze, odpowiednia dla zmienianego kierunku).
• Promocja obowiązuje na sprzedaż do 19 grudnia 2021.
• Ilość miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona.

Informujemy równocześnie, że zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego każdy pasażer ma obowiązek podróżowania w maseczce ochronnej, zasłaniającej usta i nos. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych klientów oraz załóg wykonujących przewozy, na pokładzie każdego autokaru znajdują się środki dezynfekujące, a po każdym zrealizowanym kursie autokary są poddane obowiązkowej dezynfekcji specjalnymi płynami odkażającymi. Ponadto, prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w stosunku do innych osób oczekujących na przystanku oraz o obowiązku zapoznania się (przed podróżą) z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, przepisami obowiązującymi w docelowym kraju i wytycznymi dot. możliwości przekraczania granicy.
W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją oraz decyzjami administracyjnymi, zastrzegamy możliwość wprowadzenia zmian w ofercie lub odwołania kursu z przyczyn niezależnych od przewoźnika.


Wróć do spisu treści