Francja Płd, Hiszpania - zmiany i więcej kursów

Przejdź do treści

Francja Płd, Hiszpania - zmiany i więcej kursów

Busy, autokary, bilety
Opublikowane według Reisebus.pl w Francja Hiszpania · 18 Wrzesień 2020
Tags: FrancjaHiszpaniaParyżKwiatkowskiprzewozybiletyautokarybusyReisebusSindbadCzęstochowaPolska
Jeśli wyjeżdżasz do Francji południowej mamy dla Ciebie informację o ważnej zmianie w częstotliwości kursów i godzin obsługi przystanków. A jeżeli już będziesz w Francji to koniecznie przyjedź 20 września do Paryża na Pola Elizejskie by móc obejrzeć być może kolejne, etapowe zwycięstwo Michała Kwiatkowskiego w tegorocznym Tour de France.
Od 19 września 2020 (sobota) w ramach linii 7EX zwiększona zostanie częstotliwość realizowanych połączeń firmy Sindbad z Polski do/z Francji i Hiszpanii. Kursy będą realizowane 2 x w tygodniu, w środy i soboty w obydwu kierunkach zgodnie z poniższym rozkładem jazdy (wyjątek stanowią połączenia do Polski z miast Castellon, Madryt i Valencia, które będą realizowane we wtorki i piątki):

Zwiększenie częstotliwości na terenie Francji dotyczy miast Saint Etienne, Toulouse i Bordeaux. W związku z powyższym zmianie ulegają godziny obsługi przystanków w miastach:
Godz.przyjazdu / Miasto / Godz.odjazdu
11:45 / Saint Etienne / 14:15
23:00 / Bordeaux / 2:30

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia każdy pasażer powinien podróżować we własnej maseczce ochronnej lub przyłbicy, zasłaniającej usta i nos. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych klientów oraz załóg wykonujących przewozy, na pokładzie każdego autokaru znajdują się środki dezynfekujące, a po każdym zrealizowanym kursie autokary są poddane obowiązkowej dezynfekcji specjalnymi płynami odkażającymi. Ponadto, prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w stosunku do innych osób, oczekujących na przystanku oraz o obowiązku zapoznania się (przed podróżą) z wytycznymi dot. możliwości przekraczania granicy oraz zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.


Wróć do spisu treści