Nowe, niższe ceny biletów autokarowych

Przejdź do treści

Nowe, niższe ceny biletów autokarowych

Busy, przewozy, autokary, bilety
Opublikowane według Reisebus.pl w Promocje · 14 Styczeń 2021
Tags: FrancjaNiemcySzwajcariaBelgiaHolandiaAustriaDaniaNorwegiaSzwecjaPolskabiletyprzewozyprzejazdyautokarybusyReisebusSindbadCzęstochowa
Mamy świetną informację dla naszych potencjalnych podróżnych  Na trasach realizowanych autokarami firmy Sindbad do Polski oraz z Polski do Niemiec, Francji, Austrii, Szwajcarii, krajów Beneluksu, Włoch i krajów  Skandynawskich, od 18 stycznia 2021 roku zostaną obniżone ceny biletów – na wyjazdy z Polski o 50 złotych a na przejazdach powrotnych do Polski o 55 złotych. W związku z powyższym, bilety do / z Niemiec można nabyć już teraz w cenie od 190 złotych.

Przypominamy, że z odbywania kwarantanny w  Polsce zwolniono 16 grup podróżnych, w tym między innymi: „Osoby, które  przekraczają granicę państwową stanowiącą granicę wewnętrzną w  rozumieniu art. 2 pkt 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  2016/399 z dnia 9 marca 2016 r., w ramach wykonywania czynności  zawodowych, służbowych lub zarobkowych w Rzeczypospolitej Polskiej lub  państwie sąsiadującym.”
Informujemy równocześnie, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia  każdy pasażer powinien podróżować we własnej maseczce ochronnej lub  przyłbicy, zasłaniającej usta i nos. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa  naszych klientów oraz załóg wykonujących przewozy, na pokładzie każdego  autokaru znajdują się środki dezynfekujące, a po każdym zrealizowanym  kursie autokary są poddane obowiązkowej dezynfekcji specjalnymi płynami  odkażającymi.


Wróć do spisu treści