Wyskocz do Utrechu na Sneeuwbal Winterfestival

Przejdź do treści

Wyskocz do Utrechu na Sneeuwbal Winterfestival

Busy, przewozy, autokary, bilety
Opublikowane według Reisebus.pl w Holandia · 21 Styczeń 2020
Tags: ReisebusSindbadUtrechtHolandiaprzewozybiletybusy
Park miejski „Park Transwijk” w centrum Utrechtu, w Holandii zamieni się w zimową krainę Sneeuwbal Winterfestival już 25 stycznia 2020 roku. Festiwal rozpoczyna się o g. 14:00 i trwać będzie będzie do g. 23:00.
Minimalny wiek uczestników 18 lat.
Podczas wejścia możesz zostać poproszony o podanie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Upewnij się, że nosisz to ze sobą. Akceptowane formy dokumentu: paszport, dowód osobisty i prawo jazdy.
Tereny są częściowo zadaszone i ogrzewane, ale na zewnątrz też będzie chłodno. Dlatego ubierz się mądrze w  wiele warstw ubrań, które można zdjąć w razie potrzeby. Możesz przechowywać je w szafkach (sejfach).
Na Sneeuwbal Winterfestival przebierz się w najśmieszniejsze, najbardziej szalone zimowe stroje! Odszukaj stary, kolorowy szalik, może nawet okropnem dziurawe rękawiczki lub pożyczysz od znajomych ogromną czapkę - uszankę albo załóż wysłużony kombinezon narciarski ze strychu.
Jest to festiwal zimowy, więc ubierz się ciepło! Choć będzie gorąco to może być też lodowato. Za to na pewno mnóstwo dobrej zabawy...
Zarezerwuj tani hotel w Utrechcie
   
       Booking.com


Wróć do spisu treści