Aktualności i promocje w przewozach międzynarodowych - tanie bilety Reisebus

TANIE PODRÓŻE małe i DUŻE®
Przewozy Reisebus
Przejdź do treści

Zawieszenie połączeń z/do Włoch do 03.04.2020

tanie bilety Reisebus
Opublikowane według w Włochy · 10 Marzec 2020
Tags: Włochytanie_biletytanie_przewozybusyReisebusSindbad
"W związku z komunikatem Głównego  Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych w związku  z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2, które  zaleca unikanie podróży na całe terytorium Włoch, a także decyzją  premiera Włoch Giuseppe Conte o wprowadzeniu strefy ograniczonego ruchu,  Zarząd Sindbad sp. z o.o. podjął decyzję o czasowym zawieszeniu od dnia  9 marca do 3 kwietnia 2020 realizacji połączeń autokarowych do/z Włoch.
Wszystkie  realizowane przez naszą firmę linie z Włoch przebiegają przez obszar  objęty strefą ograniczonego ruchu, w którym występuje największe  zagrożenie wystąpienia wirusa Covid-19, dlatego podjęliśmy decyzję o  czasowym zawieszeniu linii do dnia 3 kwietnia br.
Wszyscy pasażerowie posiadający ważne bilety mogą podjąć decyzję o  bezpłatnym zawieszeniu biletu i wykorzystaniu go w terminie późniejszym,  bądź o rezygnacji z przejazdu i otrzymaniu zwrotu wpłaconej kwoty,  odpowiadającej niewykorzystanemu odcinkowi biletu.  
Na obecną chwilę nie przewidujemy dalszych ograniczeń na pozostałych, realizowanych przez naszą spółkę liniach międzynarodowych.
Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej,  będziemy starali się na bieżąco przekazywać aktualne dane dotyczące  realizacji połączeń do Włoch. Nie wykluczamy, że okres zawieszenia  linii, w zależności od bieżącej sytuacji w tym rejonie może ulec  skróceniu lub wydłużeniu.
Zarząd Sindbad Sp. z. o.o."
W związku z powyższym jedyne, regularne linie, które jeszcze kursują na trasie Polska - Włochy - Polska (1 x w tygodniu) możesz znależć TUTAJ.


Copyright © Reisebus.pl
Reisebus® Czas Podróży®  1992 - 2020
Aleja Wolności 1 (DHU Kwadraty),
Częstochowa, Polska
ponad 280 tys. zadowolonych Klientów.
Przewozy Reisebus
Wróć do spisu treści