Zrób sam maseczkę ochronną w 3 minuty - tanie bilety Reisebus

TANIE PODRÓŻE małe i DUŻE ®
Tanie bilety autobusowe
Przejdź do treści

Zrób sam maseczkę ochronną w 3 minuty

Tanie bilety autobusowe DOKĄD - CHCESZ ! ® KIEDY - CHCESZ ! ® ZA ILE - CHCESZ ! ®Wszystkie linie, trasy, informacje Profesjonalnie od 1992 roku

Maseczka ochronna w 3 minuty
Pandemia koronawirusa szaleje i zbiera tragiczne żniwo. Każdego dnia otrzymujemy medialne informacje o znaczących przyrostach liczby osób zarażonych wirusem jak i zmarłych. Każdy następny dzień podwyższa tragiczne statystyki. Na świecie już ponad półtora miliona osób zarażonych jest koronawirusem i liczba ta ciągle rośnie.
Największym ogniskiem zakażeń są w chwili obecnej Stany Zjednoczone ale także w wielu krajach Europy sytuacja jest bardzo grożna i nieprzewidywalna w rozwoju. Na tym tle poziom zakażeń i ilości osób zmarłych w Polsce wygląda niezbyt grożnie ale dzienne przyrosty liczby osób zarażonych są coraz wyższe. Nie wróży to nic dobrego więc trudno nie docenić wagi wprowadzonych przez polski rząd restrykcji mających za zadanie maksymalne spowolnienie wzrostu liczby zachororwań i zgonów. Z punktu widzenia przeciętnego Polaka najbardziej dokuczliwy jest zakaz wychodzenia z domu bez wyrażnej potrzeby lecz jest to chyba jedyna, skuteczna broń w walce z tą grożną chorobą. Jeżeli już koniecznie musisz wyjść z domu stosuj się do żelaznej zasady:  
NIE DAJ SIĘ ZARAZIĆ I NIE ZARAŻAJ.
A jak najprościej tego dokonać? Utrzymuj odległość od innej osoby minimum 2 metry, jak najczęściej dezynfekuj dłonie i przedmioty codziennego użytku - telefony w szczególności - oraz stosuj środki osobistego zabezpieczenia. Są to oczywicie rękawiczki jednorazowe i maseczki ochronne, których ceny w ostatnich dniach wzrosły jednak nawet o kilkaset procent. Na dodatek są praktycznie niedostępne w aptekach czy drogeriach. Największa podaż tych produktów występuje w sieci internetowej na przeróżnych portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych. Nie dość jednak, że ceny są porażające to nigdy też nie wiadomo jakiej jakości produkt otrzymasz albo czy otrzymasz go w ogóle, ze względu na coraz większą ilość pospolitych oszustów próbujących wyłudzić pieniądze, wykorzystując poczucie zagrożenia Polaków.
MAMY NA TO SPOSÓB - ZRÓB TO SAM !
Jasnym jest, że nikt nie potrafi samodzielnie, w warunkach domowych wyprodukować rękawiczek jednorazowych
ale MASECZKI OCHRONNE już TAK !  I to w nie więcej niż 3 minuty.
Nawet po odwołaniu restrykcji i rozpoczęciu powolnego procesu powrotu do normalności, w tym również przywrócenia swobody podróży krajowych i międzynarodowych, jeszcze przez wiele tygodni a może i miesięcy każdy turysta czy pasażer będzie bardzo nieufnie traktował nieznanego współuczestnika podróży. Wizja podstępnego wirusa będzie podążała za nami jak cień. Dlatego w dłuższym okresie czasu warto stosować podstawowe zabezpieczenia choćby w postaci maseczek ochronnych. ZRÓB TO SAM.   
Wystarczy, że przygotujesz listek ręcznika papierowego, dwie gumki recepturki oraz zszywacz z zszywkami 10 mm lub 12 mm. A więc do dzieła.

Maseczka jednorazowa w 3 minuty
Maseczka Jednorazowa dwuwarstwowa
Zrób sam maseczkę ochronną
Nigdzie nie kupisz taniej
Nie musisz płacić za maseczkę
Chroń siebbie i blikich za darmo
Nie przepłacaj za coś co możesz mieć za darmo
wykorzystaj ręcznik papierowy i zszywacz
Szczelna, jednorazowa maseczka dla Ciebie
Gumki zachągnij na uszy.
MASECZKA OCHRONNA DWUWARSTWOWA, SZCZELNA W 3 MINUTY - ZA MNIEJ NIŻ 30 GROSZY.
PAMIĘTAJ. JEST TO MASECZKA JEDNORAZOWA !
Po użyciu wyrzuć natychmiast do kosza bez dotykania zewnętrznej strony maseczki.
ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH PODRÓŻY.

Maseczka dwuwarstwowa Reisebus
Copyright © Reisebus.pl
Reisebus® Czas Podróży®  1992 - 2021
Aleja Wolności 1 (DHU Kwadraty),
Częstochowa, Polska
ponad 290 tys. zadowolonych Klientów.
Przewozy Reisebus
Wróć do spisu treści